Využijte výhod preventivních vyšetření v lékárnách s BENU PLUS kartou

Autor:
Mgr. Veronika Lucká Loosová

Pracoviště: BENU Česká republika s.r.o.

Vloženo: 24. 11. 2021


BENU lékárny se dlouhodobě věnují prevenci onemocnění v rámci vlastních konzultací, které provádějí odborně proškolení lékárníci. V souladu s hlavním mottem lékáren BENU „Vaše zdraví si bereme na starost“ můžete využít preventivní vyšetření buď zcela zdarma, nebo s výraznou slevou. Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu BENU PLUS na kterékoli lékárně BENU, nebo na www.benu.cz.

BENU se dlouhodobě snaží své zákazníky motivovat k aktivnější péči o jejich zdraví. V lékárnách si můžete nechat proškoleným lékárníkem změřit hladinu cukru v krvi zcela zdarma. Včasné odhalení nemoci pomáhá v prevenci komplikací a redukuje potřebu jejich léčby. Například minulý rok si nechalo změřit hladinu cukru v krvi v rámci BENU konzultací až 9 475 zákazníků. „Jsme velmi rádi, že díky věrnostnímu programu BENU můžeme tato vyšetření a mnoho jiného zákazníkům nabízet zdarma. Věříme, že se v našich lékárnách cítí bezpečně a pohodově, a díky tomu se nebojí aktivně pečovat o své zdraví,“ říká PharmDr. Lánová.

Dále lékárníci měří hladinu cholesterolu v krvi a krevní tlak. Ve vybraných lékárnách je také možné podstoupit testování paměti s cílem odhalit případné poruchy, nebo počínající Alzheimerovu chorobu, či jiné formy demence.

Seznam lékáren, kde se můžete objednat na preventivní vyšetření najdete na BENU.cz.

Karta BENU PLUS vám navíc pomáhá držet zdraví pod kontrolou, a to pomocí historie nákupů, díky které je možné hlídat lékové interakce. Po každé návštěvě lékárny můžete odcházet s klidným vědomím, že léky, které užíváte se vzájemně nijak neovlivňují. Lékovou historii navíc můžete zaznamenávat u celé rodiny.

Užíváte léky na předpis? Jako člen programu BENU PLUS si můžete pořídit většinu léků z kategorií inzuliny, léky na diabetes, léky na cholesterol, astma a CHOPN a antidepresiva bez doplatku. Dále za každý nákup získáváte body a to jak v lékárnách, tak na e-shopu. Body jsou pak pravidelně proměňovány na slevové poukázky, které dostáváte poštou, anebo je máte v dispozici v mobilní aplikaci BENU. Pravidelně pro vás BENU připravuje též na míru šitou nabídku zvýhodněných produktů.

Kompletní informace o programu nalezete zde.