Dobrý cukr - VIDEA

Vloženo: 24. 3. 2023


Dobrý cukr: videonávody, jak na pohodový život s cukrovkou

Zapomněli jste se u lékaře na něco zeptat?

Neporozuměli jste jak si správně aplikovat inzulín? Jak si máte měřit krevní cukr? Jaké jsou ty ideální hodnoty krevního cukru pro Vás? Jaká je cílová hladina Vašeho cholesterolu? Jaká je norma pro krevní tlak?

Odpovědi na otázky týkající se základních dovedností diabetika hledejte na Youtube kanálu Dobrý cukr nebo na www.dobrycukr.cz

Projekt Dobrý cukr vznikl s cílem zlepšit povědomí diabetiků o nutnosti správné léčby. Vždyť právě dobrý cukr (tedy hodnoty krevního cukru co nejblíže normálu) jsou významné pro zabránění vzniku komplikaci diabetu. Autorky MUDr. Dagmar Bartášková a MUDr. Vladimíra Nekvindová, prostřednictvím videí na YouTube kanálu Dobrý cukr nabízí pomoc při výuce základních dovedností, které jsou pro správnou léčbu diabetu nezbytné. Dobrý cukr přijde vhod nejen diabetikům a jejich blízkým, ale také všem, kteří se diabetem zabývají v odborné rovině – diabetologům, praktickým lékařům a zdravotnickému personálu.

Krátké scénky ze života v diabetologické ordinaci, ve kterých si vedle dvou lékařek zahrála Bára Štěpánová, přinášejí jednoduché  a praktické informace o tom, jak řešit různé otázky v léčbě diabetu a přidružených nemocí.

Sledujte nabídku videí v levém sloupci