AIMIL a světový den cukrovky – 14. listopad

Autor:
AIMIL Pharmaceuticals EU s.r.o.

Pracoviště:

Vloženo: 13. 11. 2018


 

PR článek
Cukrovka – diabetes mellitus - je porucha funkce slinivky břišní. Je charakterizována  nedostatkem inzulínu nebo jeho malou účinností. Postihuje více než 5 % obyvatelstva a reálné prognózy upozorňují na její raketový nárůst v populaci. Zákeřnost onemocnění spočívá mj. také v tom, že zpočátku může ujít pozornosti. Dokladem je současná situace, kdy nejméně 200 000 lidí dosud o své chorobě neví! Světový den diabetu chce proto upozornit na všechna úskalí tohoto onemocnění, na možnosti prevence i léčby.

Počet nemocných se za posledních deset let zdvojnásobil, v evropské statistice patří České republice nechvalná přední příčka. Pro nemocné znamená cukrovka změnu stravování a životního stylu, pro zdravotní pojišťovny pak výdaje desítky miliard ročně. Odborníci přitom upozorňují, že ačkoliv se diabetes nedá vyléčit, jednoduchou prevencí lze nemoci předejít nebo ji oddálit.

Vzhledem k tomu, že cukrovka je celosvětovým problémem, objevují se nové cesty léčby – klasická a v poslední době i ajurvédská. Například unikátní, kompletně rostlinné složení přípravku Aimil BGR-34EU vzniklo v Indickém ajurvédském národním výzkumném ústavu na podnět indické vlády.

Vědci na tomto zadání pracovali 5 let a prozkoumali více než 500 bylin a rostlin z pohledu ajurvédského holistického (celostního) i z pohledu západní medicíny. Navrhli unikátní složení, v němž je kombinována frakce rostlin a jejich extraktů pro zvýšení účinnosti. Současně vyvinuli unikátní technologický postup přípravy, při kterém bylo zachováno působení jednotlivých rostlin za definovaných teplot a tlaků a časových sousledností při čisté biovýrobě. Byla vyloučena jakákoliv kontaminace olovem, či jinými nežádoucími látkami.

Rostlinný ajurvédský produkt Aimil BGR-34 vyvinutý laboratoří "Rada pro vědecký a průmyslový výzkum (CSIR)" získává v Indii u lidí trpících cukrovkou  stále větší pozornost. Přípravek již získal přední místo v kategorii "anti-diabetic ayurvedic procuct" v hodnocení IMS Health. V Indii je dokonce předepisován alopatickými lékaři, což prokazuje jeho účinnost.

●  Při koupi Aimil BGR-34EU na eshopu www.aimil.eu je doprava zdarma.